• Hotel Dynamic ubytování Nová Dubnica - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   
  • Hotel Dynamic ubytování Nová Dubnica - Zobrazit stránky v anglickém jazyce   
  • Hotel Dynamic ubytování Nová Dubnica - Zobrazit stránky v německém jazyce   
  • Hotel Dynamic ubytování Nová Dubnica - Zobrazit stránky v Španělském jazyce   

Adresa:
Hotel Dynamic
Topoľová 2
018 51 Nová Dubnica
Slovensko
tel. (+420) 222 532 534

Hotel Dynamic - ubytování Nová Dubnica

Hotel Dynamic Nová Dubnica Hotel Dynamic ***

Hotel Dynamic *** je hotel rodinného typu, který se může pochlubit již 20-letou tradicí. Je situován v tiché části malebného města Nová Dubnica, architektonického skvostu 60-tých let 20.století, navrženého architektem Jiřím Kroh. Nachází se nedaleko Trenčína na hlavním dopravním tahu Vídeň-Bratislava-Tatry. Je srdcem obchodního, ekonomického a kulturního dění Středního Pováží ale i turisticky zajímavé oblasti pod Strážovských vrchů a Bílými Karpaty.

Hotel Dynamic ***

Hotel Dynamic *** je hotel rodinného typu, který se může pochlubit již 20 - letou tradicí. Je situován v tiché části malebného města Nová Dubnica , architektonického skvostu 60 - tých let 20.století, navrženého architektem Jiřím Kroh . Nachází se nedaleko Trenčína na hlavním dopravním tahu Vídeň- Bratislava - Tatry . Je srdcem obchodního , ekonomického a kulturního dění Středního Pováží ale i turisticky zajímavé oblasti pod Strážovských vrchů a Bílými Karpaty .

Město Nová Dubnica je vsazeno v překrásné přírodě . Z města jsou snadno dostupné turisticky zajímavá místa, nad místní částí Kolačín se tyčí vrch Markovica , odkud je nádherný výhled do celého okolí od Trenčína po Ladce . Turistickým chodníkem vedoucím přes vrch Dedovec se dá projít přímo do srdce Trenčianských Teplic za necelé dvě hodiny. V lesíku za Novou Dubnicí se nacházejí cyklistické stezky ideální pro milovníky horské cyklistiky . Přímo u hotelu Dynamic se nachází krytý bazén, navštěvovaný hosty z celého okolí . Hotel Dynamic je často vyhledáván nejen lidmi , kteří přicházejí řešit bussines na okolí ale i těmi, kteří chú nechat zrelaxovat své tělo a užít si krásu přírody v blízkém okolí Nové Dubnice .