• Hotel Dynamic ubytování Nová Dubnica - Zobrazit stránky ve slovenském jazyce   
  • Hotel Dynamic ubytování Nová Dubnica - Zobrazit stránky v anglickém jazyce   
  • Hotel Dynamic ubytování Nová Dubnica - Zobrazit stránky v německém jazyce   
  • Hotel Dynamic ubytování Nová Dubnica - Zobrazit stránky v Španělském jazyce   

Adresa:
Hotel Dynamic
Topoľová 2
018 51 Nová Dubnica
Slovensko
tel. (+420) 222 532 534


, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 7 metrů)

, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 300 metrů)
Konferenční/společenská místnost, kapacita: 30Přednáškový sálPraní prádla, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00 )Bezpečnostní schránka, je poskytováno zdarma: ANO,v hoteluPokojová službaDomácí mazlíčci, je poskytováno zdarma: NE (cena 6,00 )KlimatizaceParkoviště, nachází se přímo v hotelu: NE, je poskytováno zdarma: ANO,hlídanéZahradaInternet, je poskytováno zdarma: ANO,na pokojiNekuřácké prostředíRecepce 24 hodinCateringové službyZajištění kulturních a sportovních akcíHotelový transport, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00 )TaxiÚschovna jízdních kolSekretářské služby, je poskytováno zdarma: NE (cena 0,00 )Internetový koutek, je poskytováno zdarma: ANOBazén - vnitřní, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Tenisový kurt, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 5000 metrů)Fitness, nachází se přímo v hotelu: ANOLyžařský vlek, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 30000 metrů)Tělocvična/sportovní hala, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 50 metrů)Minigolf, nachází se přímo v hotelu: NE (vzdálenost 30 metrů)Aerobik, nachází se přímo v hotelu: ANOStřelnice, nachází se přímo v hotelu: ANOSauna, nachází se přímo v hotelu: ANODětské hřiště, nachází se přímo v hotelu: ANOJízda na koniWhirlpool, nachází se přímo v hotelu: ANOVyhlídkové letyMasáže, nachází se přímo v hotelu: ANORestaurace, nachází se přímo v hotelu: ANOBar, nachází se přímo v hotelu: ANOKavárna, nachází se přímo v hotelu: ANOZahrádka, nachází se přímo v hotelu: ANO

Hotel Dynamic - ubytování Nová Dubnica

Hotel Dynamic Nová Dubnica Hotel Dynamic ***

Hotel Dynamic *** je hotel rodinného typu, který se může pochlubit již 20-letou tradicí. Je situován v tiché části malebného města Nová Dubnica, architektonického skvostu 60-tých let 20.století, navrženého architektem Jiřím Kroh. Nachází se nedaleko Trenčína na hlavním dopravním tahu Vídeň-Bratislava-Tatry. Je srdcem obchodního, ekonomického a kulturního dění Středního Pováží ale i turisticky zajímavé oblasti pod Strážovských vrchů a Bílými Karpaty.

Hotel Dynamic ***

Hotel Dynamic *** je hotel rodinného typu, který se může pochlubit již 20 - letou tradicí. Je situován v tiché části malebného města Nová Dubnica , architektonického skvostu 60 - tých let 20.století, navrženého architektem Jiřím Kroh . Nachází se nedaleko Trenčína na hlavním dopravním tahu Vídeň- Bratislava - Tatry . Je srdcem obchodního , ekonomického a kulturního dění Středního Pováží ale i turisticky zajímavé oblasti pod Strážovských vrchů a Bílými Karpaty .

Město Nová Dubnica je vsazeno v překrásné přírodě . Z města jsou snadno dostupné turisticky zajímavá místa, nad místní částí Kolačín se tyčí vrch Markovica , odkud je nádherný výhled do celého okolí od Trenčína po Ladce . Turistickým chodníkem vedoucím přes vrch Dedovec se dá projít přímo do srdce Trenčianských Teplic za necelé dvě hodiny. V lesíku za Novou Dubnicí se nacházejí cyklistické stezky ideální pro milovníky horské cyklistiky . Přímo u hotelu Dynamic se nachází krytý bazén, navštěvovaný hosty z celého okolí . Hotel Dynamic je často vyhledáván nejen lidmi , kteří přicházejí řešit bussines na okolí ale i těmi, kteří chú nechat zrelaxovat své tělo a užít si krásu přírody v blízkém okolí Nové Dubnice .